Majka Danihelová

"Autorka darkromance série Dedička a fantasy Kroniky strateného impéria."

Majka Danihelová vyštudovala hotelovú akadémiu a po nej sa dala zlákať vďaka láske ku knihám a k písaniu na štúdium editorstva a vydavateľskej praxe. Momentálne pracuje ako externá redaktorka vo viacerých vydavateľstvách a v roku 2018 debutovala knihou V znamení ametystu zo série Kronika strateného impéria, ktorá vyšla vo vydavateľstve CooBoo.

Pri písaní sa neustále riadi mottom: „Píš také príbehy, aké si chceš sám prečítať.“

Napriek tomu, že trávi veľa času vo vlastnom svete, sa rada popritom uvoľní pri dobrej knižke. Venuje sa taktiež blogovaniu, foteniu či behaniu a príležitostne experimentovaniu v kuchyni.

Žánre Darkromance, fantasy

Knihy autora

Dedička ruže

10.20 s DPH

Na sklade

Čo všetko ste ochotní obetovať pre pravdu?

Violet sa po piatich rokoch vráti pamäť na starý život prepletený traumatickými zážitkami. Zo sirotinca si ju vezme do opatery jej prísna teta Ida, ktorá je odhodlaná spraviť z nej žiadanú, ambicióznu dámu z vysokej spoločnosti a zároveň zbraň schopnú zbaviť sa ich spoločného rivala – obávaného Alfreda Zivaka. Dávny rodinný priateľ obvinil Violetiných rodičov z ohavných zločinov, ktoré údajne spáchali pre sektu Čierna ruža.
Napriek tomu, že dôkazy vypovedajú o ich vine, Violet s tetou neveria médiám ani Alfredovi. Chcú odhaliť pravdu ukrytú za sieťou dôkladne popretkávaných klamstiev.
Violet je pripravená vzdať sa morálnych zásad a urobiť čokoľvek preto, aby očistila meno svojej rodiny. Netuší však, do čoho sa zamotáva. Strata blízkych je menším zlom v porovnaní s tajomstvami, ktoré na ňu striehnu z minulosti.
Bude dostatočne silná na to, aby dosiahla svoj cieľ, keď jej život skomplikuje príťažlivosť k synovi jej najväčšieho nepriateľa?
Prečítajte si strhujúcu temnú romancu okorenenú zakázanou vášňou a záhadami.